• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи зобов'язане підприємство подавати повідомлення за формою № 20-ОПП у разі відкриття філії?

Підприємство в цілях розширення ринків збуту своїх послуг відкрило філію в іншому місті. Чи зобов'язане підприємство в цьому випадку подавати органам ДФС повідомлення за формою № 20-ОПП?

Так, підприємство зобов'язане повідомити орган ДФС про свою нововідкриту філію. Адже, згідно з п. 63.3 Податкового кодексу (далі – ПК), платник податків зобов'язаний повідомляти орган ДФС за основним місцем обліку про всі об'єк­ти оподаткування й об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, відповідно до Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588 (далі – Порядок № 1588).

Об'єктом оподаткування може бути майно, товари, дохід (прибуток) або його частина, обороти з реалізації товарів, робіт, послуг та інші об'єкти, визначені податковим законодавством, з наявністю яких податкове законодавство пов'язує виникнення в платника податків податкового обов'язку (ст. 22 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали