Кризовий період: вишукуємо резерви
Антикризові інструменти: застосовуємо прямо зараз!
Акценти статті: як можна скоротити витрати підприємства і не допустити падіння доходів.
Економічно здорове підприємства, як правило, має додатний грошовий потік операційної діяльності. Це означає, що при продажу товарів (робіт, послуг) підприємство отримує операційний прибуток, тобто дохід від продажу перевищує собівартість таких товарів (робіт, послуг) укупі з іншими операційними витратами (адміністративні витрати, витрати на збут, інші операційні витрати).
Ну і дисципліна платежів дебіторів і кредиторів підприємства повинна дотримуватися.
У кризові періоди може порушуватися здорове співвідношення між доходами і витратами підприємства. Також можуть порушуватися платіжні баланси через кризу неплатежів із боку як дебіторів підприємства, так і самого підприємства перед своїми кредиторами.
Зрозуміло, що будь-яке підприємство прагне мінімізувати негативний вплив кризи на показники своєї господарської діяльності. І для цього удається до аналізу внутрішніх і зовнішніх чинників, здатних впливати на діяльність підприємства. Напрямів такого аналізу – багато. У цій статті ми зупинимося на деяких – ключових, на наш погляд – напрямах. А саме порадимо, як підприємству не допустити збитків або хоча б мінімізувати їх.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року