• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як провести інвентаризацію незареєстрованих ПН/РК для заповнення декларації з ПДВ

05.07.2018 4791 0 4

Про що ви дізнаєтеся із цієї статті:

  • що таке другий ліміт і навіщо він потрібний;
  • як провести інвентаризацію незареєстрованих в ЄРПН ПН/РК в електронному кабінеті (далі – ЕК) і програмі М.e.dос.

Що можна зробити на практиці: скористатися нашими порадами про можливість вибірки даних про незареєстровані в ЄРПН ПН/РК.

Наказом Мінфіну від 23.03.18 р. № 381 внесено зміни до форм додатків 1, 5 та 9 до декларації з ПДВ. Так, додатки 1 та 5 (ми не розглядатимемо додаток 9) доповнено таблицями:

  • 1.1 – у цій таблиці наводиться інформація про видані ПН (у додатку 5) та РК на збільшення податкових зобов'язань (у додатку 1), які були складені у звітному періоді та не зареєстровані в ЄРПН на дату подання декларації за такий період. Ця таблиця заповнюється починаючи зі звітності за червень (за II квартал 2018 року);
  • 1.2 – у цій таблиці наводиться інформація про видані ПН (у додатку 5) та РК на збільшення податкових зобов'язань (у додатку 1), які були складені починаючи з 01.07.15 р. і не зареєстровані в ЄРПН на дату подання декларації. Ця таблиця заповнюється і подається разово разом зі звітністю за червень (за II квартал 2018 року).

Будьте уважні! Таблиця 1.2 не повинна містити дані про незареєстровані ПН/РК, які були оформлені у звітному періоді, за який подається декларація.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали