Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Виправлення помилок у декларації єдинника четвертої групи

22.11.2019 628 0 2

Виправлення помилок в обліку та звітності: практичне керівництво

Як виправити помилки в обліку та звітності

У цій консультації ми розкажемо, як виправити помилки, допущені платниками єдиного податку (далі – ЄП) у декларації з цього податку.

Виправити помилку в податковій декларації платника ЄП четвертої групи (далі – декларація) можна тільки через подання уточнюючої декларації (далі – УД). І ось чому. Єдинники подають декларацію лише раз на рік, тому її форма не передбачає можливості виправлення помилок у поточній декларації за будь-який наступний звітний період.

Порядок заповнення декларації законодавчо не затверджений. Але він розроблений ДФС і розміщений на її офіційному сайті (sfs.gov.ua) у розділі «Податки, збори, платежі»/«Місцеві податки»/«Єдиний податок для юридичних осіб – сільськогосподарських товаровиробників (IV група)»/«Нормативно-правові акти».

УД подають за тією самою формою, що й основну декларацію, тобто за формою, затвердженою Наказом № 578. При цьому в шапці форми проставляються спеціальні позначки, які говорять про те, що декларація є саме уточнюючою (як це робити, див. нижче).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали