• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Баланс (Звіт про фінансовий стан)

12.12.2019 1585 0 0

Річна фінансова звітність на практичних прикладах

Бухгалтерський баланс – одна з найстаріших форм фінансової звітності, яка служить для групування активів і пасивів підприємства. Але це тільки одне із призначень балансу. Досвідченому бухгалтерові досить одного погляду на цю форму фінзвітності, щоб зробити висновок про фінансовий стан підприємства. До того ж інвестори теж уважно вивчають дані балансу. Крім того, ТОВ для проведення значних правочинів важливо знати величину чистих активів. Цей показник також розраховується за даними балансу.

Як скласти цю форму фінзвітності, яку корисну інформацію для прийняття управлінських рішень можна отримати на підставі даних балансу, ви дізнаємося із цієї статті.

Визначення балансу наведено в п. 3 розд. I НП(С)БО 1, а форму № 1 «Баланс (Звіт про фінансовий стан)» (далі – Баланс) наведено в додатку 1 до цього стандарту.

Отже, Баланс – звіт, у якому відображається інформація про активи, зобов’язання та власний капітал станом на певну дату.

Мета складання Балансу – надання повної, достовірної та неупередженої інформації про фінансовий стан підприємства на звітну дату (п. 2.1 Методрекомендацій, затверджених наказом Мінфіну від 28.03.13 р. № 433, далі - Методрекомендації № 433).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали