• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна амортизувати основні засоби, не введені в експлуатацію?

Підприємство придбало обладнання. Чи можна, не чекаючи введення в експлуатацію, почати його амортизувати, якщо об'єкт повністю готовий до експлуатації?

У національному бухгалтерському обліку нарахування амортизації починається з місяця, що настає за місяцем, у якому об'єкт основних засобів (далі – ОЗ) став придатним для корисного використання (п. 29 П(C)БО 7 «Основні засоби»).

 

А як же дізнатися, придатний (готовий) об'єкт до корисної експлуатації чи ні?

 

На нашу думку, для цього необхідно створити комісію з фахівців, які відповідають за експлуатацію об'єкта (наприклад, з інженерів або технологів).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали