Представницькі витрати: складаємо наказ про проведення прийому
Акценти цієї статті:
- наведений зразок наказу про проведення прийому;
- розглянуто, для чого підприємству потрібний такий наказ і наскільки він важливий.
У процесі провадження господарської діяльності кожне підприємство напевно стикається з необхідністю проведення зустрічей і прийомів для розвитку існуючих ділових відносин і налагодження нових зв'язків, придбання в офіс напоїв і продуктів для організації робочого процесу. Крім того, може виникнути ситуація, коли працівник підприємства, перебуваючи у відрядженні, здійснює витрати представницького характеру.
На сьогодні єдиним нормативним документом, який установлює склад і зміст витрат на представницькі цілі, є Норми коштів на представницькі цілі бюджетних установ і порядок їх витрачання, затверджені наказом Мінфіну від 14.09.10 р. № 1026 (далі – Норми № 1026).
Так, відповідно до п. 2 Норм № 1026 представницькими є витрати бюджетних організацій на прийом та обслуговування іноземних представників і делегацій, що прибули на запрошення для проведення переговорів із метою здійснення міжнародних зв'язків, установлення і підтримки взаємовигідного співробітництва.
До представницьких, зокрема, належать витрати, пов'язані:
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року