• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Графік документообігу: хто? кому? коли?

17.10.2018 8365 0 4

Приклади наказів про облікову політику

Наближається кінець року. Незабаром перед бухгалтерами постане питання складання наказу про облікову політику або внесення змін до нього.

Одним з перших додатків до наказу має бути Графік документообігу, який визначає час проходження документів на всіх етапах його створення: складання, перевірки, обробки та передачі до архіву підприємства (див. Зразок графіку документообігу внутрішніх документів підприємства, в т.ч. для завантаження, в кінца публікації, Додаток 1).

Графік документообігу – це шлях проходження документів з вказанням місця та точного часу перебування їх на кожному етапі опрацювання.

Обов’язок складання Графіку документообігу законодавчо не визначений.

Про Графік згадується в главі 5 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Мінфіну від 24.05.95 р. № 88 (далі - Положення № 88): «З метою упорядкованості руху та своєчасного одержання для записів у бухгалтерському обліку первинних документів наказом керівника підприємства, установи встановлюється графік документообороту…» та в главі 5 Положення про документи і документообіг в бухгалтерському обліку від 29.07.83 р. № 105: «Рух первинних документів в бухгалтерському обліку (створення або отримання від інших підприємств, установ, прийняття до обліку, обробка, передача в архів – документообіг) регламентується графіком».

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали