Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Строк дії договору оренди землі минає: продовжувати його чи укладати на новий строк?

20.10.2021 210 0 0

Ситуація: договір оренди землі був укладений у 2011 році на 10 років. У грудні цього року строк його дії закінчується. Чули, що з липня 2020 року договори оренди землі можуть бути автоматично пролонговані, але ми не вносили зміни до договору з 2018 року. У нашому договорі прописано, що для укладання договору на новий строк ми повинні подати орендодавцеві за місяць до закінчення строку його дії повідомлення про намір скористатися переважним правом на укладання договору оренди землі на новий строк.

У чому питання: чи можна зараз внести до договору зміни про його автоматичну пролонгацію чи за місяць до закінчення строку його дії потрібно подати повідомлення із проханням про укладання договору на новий строк?

Коротка відповідь: так, до договору вже зараз можна внести зміни, що стосуються його автоматичної пролонгації, шляхом укладення додаткової угоди. Однак це можна зробити тільки за узгодженням з орендодавцем. Якщо така згода не буде отримана, доведеться укладати договір на новий строк. Тепер розглянемо це питання докладніше.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали