• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Облік лісопродукції в бухгалтерії лісогосподарського підприємства

Юлія Мороз

30.11.2017 804 0 1

Результатом господарської діяльності лісогосподарських підприємств, які використовують лісові ресурси, є лісопродукція у вигляді готової продукції та виробничих запасів.

Готова продукція – це лісопродукція, яка закінчена виробництвом, відповідає вимогам стандартів і технічних умов, має документ, що засвідчує її якість, та призначена для збуту за межі підприємства.

Виробничі запаси – це лісопродукція, що є сировиною, матеріалом, призначеними для виробничого споживання на підприємстві, але ще не використані й не піддані переробці та очікують вступу в процес виробництва.

Первісною вартістю лісопродукції, що виготовляється власними силами лісогосподарського підприємства, визнається її виробнича собівартість. Формування виробничої собівартості виробничих запасів і готової продукції здійснюється згідно з:

  • Методичними рекомендаціями з формування собівартості продукції (робіт, послуг) на підприємствах, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів, затвердженими наказом Держагентства лісових ресурсів від 14.05.13 р. № 124;
  • П(С)БО 9;
  • П(С)БО 16.

До виробничої собівартості лісопродукції, одержаної у процесі виробництва, включаються:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали