Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Бронювання військовозобов’язаних аграріїв: чи потрібно укладати договори з облдержадміністраціями про виконання мобілізаційних завдань?

15.04.2022 1046 0 0

До оголошення воєнного стану бронювати працівників могли лише ті підприємства, в яких були оформлені мобілізаційні завдання (замовлення) на підставі договорів (контрактів), що укладаються в порядку, передбаченому законодавством (згідно зі ст. 1 Закону від 21.10.1993 № 3543-XII «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», далі – Закон № 3543). Чи діє зараз ця вимога до агропідприємств, які мають намір забронювати своїх працівників на період проведення весняних польових робіт?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали