Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи обкладається ПДВ сума компенсації збитків?

На землі, що знаходиться у користуванні сільгосппідприємства, стороння організація провела геологорозвідувальні роботи, унаслідок чого було знищено частину посівів. Розмір збитків був обчислений та узгоджений сторонами шляхом оформлення відповідного акта. Узгоджену суму збитків організація сплатила на поточний рахунок сільгосппідприємства. Чи виникають у даному випадку у сільгосппідприємства податкові зобов’язання з ПДВ?

Відповідно до п. 185.1 Податкового кодексу (далі – ПК) об’єктом обкладення ПДВ є такі операції платників податку:

  • постачання товарів на митній території України (далі – МТУ);
  • постачання послуг на МТУ відповідно до ст. 186 ПК;
  • увезення товарів на МТУ;
  • вивезення товарів за межі МТУ;
  • постачання послуг із міжнародних перевезень пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським, річковим та авіаційним транспортом.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали