• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зберігання пального в баку: чи потрібна ліцензія

03.09.2019 836 0 1

Ліцензування та акцизний податок на пальне для аграріїв

На торгівлю пальним у тарі по 5 л потрібна ліцензія

Із цієї статті ви дізнаєтеся: про позицію ДФС, викладену в ЗІР, та думку редакції стосовно необхідності отримання ліцензії на право зберігання пального в баку автомобіля.

За цією темою див. також «Ліцензія на зберігання пального: більше запитань, ніж відповідей», «Відтерміновано штрафування за діяльність із зберігання пального без ліцензії та визначено форму заяв на її отримання», «Скільки аграрію коштуватиме ліцензування місця зберігання пального», «Ліцензія на зберігання пального: запитували – відповідаємо».

Починаючи з 01.07.19 р. суб’єкти господарювання (далі – СГ) усіх форм власності мають зберігати пальне за наявності ліцензії. Тож навіть сільгоспвиробник, який закуповує невелику кількість пального та деякий час зберігає його для використання у власній діяльності, повинен отримати ліцензію на зберігання пального (далі – ліцензія).

Але окрім необхідності отримання ліцензії на спеціально передбачені для зберігання пального місця (заправна станція, ємність, бочка тощо) у сільгосппідприємств виникало також запитання: чи потрібно отримувати ліцензію на пальне, яке знаходиться в баку транспортного засобу (далі – ТЗ)?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали