Звіт із ЄСВ за найманих працівників: загальні правила складання
19.02.2018 2589 0 1
Із консультації ви дізнаєтеся, як сформувати та подати звіт із ЄСВ за найманих працівників за формою № Д4, наведеною в додатку 4 до Порядку № 435 (далі – Звіт).
Звіт складається з титульного аркуша та дев'яти таблиць. Однак роботодавці зазвичай заповнюють таблиці 1, 5–7, причому в основному подаються таблиці 1 і 6. Якщо дані для заповнення таблиці 5 відсутні, вона не подається, а таблиця 7 подається за особливими категоріями працівників, які є далеко не в усіх. У консультації розповімо про заповнення всіх цих таблиць.
Звіт складається на підставі даних бухгалтерських документів про нарахування заробітної плати, інших виплат у звітному періоді, незалежно від фактичних строків виплати таких доходів. Грошові суми вказуються в гривнях із копійками.
Якщо Звіт подається в паперовій формі, то (п. 3 розд. III Порядку № 435):
- він заповнюється українською мовою в друкованому вигляді або кульковою ручкою синім або чорним чорнилом друкованими літерами без виправлень;
- якщо будь-який реквізит не заповнюється, ставиться прочерк;
- при заповненні полів, що складаються із клітинок, записи в них не повинні «наїжджати» на сусідні поля та перекривати службові написи бланка. Такі символи, як крапка, кома, апостроф, тире, указуються в окремій клітинці.
Розглянемо докладніше, як заповнюється титульний аркуш і таблиці Звіту.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року