Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Спецпроєкт «Ліквідація підприємств та припинення ФОП»

26.12.2022 483 0 0

1 из 1

Головною метою провадження підприємницької діяльності є отримання прибутку. На жаль, у зв’язку з військовою агресією рф багато українських підприємств і фізособи-підприємці зазнають хронічних збитків і вважають за краще самоліквідуватися до настання кращих часів.

Спецпроєкт «Ліквідація підприємств та припинення ФОП» містить консультації, які допоможуть суб’єктам господарювання розібратися з порядком проведення зазначених процедур, правилами складання та подання останньої бухгалтерської та податкової звітності, а також податковими наслідками, що виникають у зв'язку з ліквідацією.

Із матеріалів ви дізнаєтесь:

  • який алгоритм дій встановлено законодавством для ліквідації юрособи та припинення підприємницької діяльності фізособи;
  • які документи та в якому порядку необхідно подати держреєстратору для реєстрації ліквідації суб’єкта господарювання, а також коли чекати на податкову перевірку;
  • як створити ліквідаційну комісію на підприємстві та які її обов’язки;
  • як скласти ліквідаційний баланс (на практичному прикладі);
  • як правильно оформити припинення трудових відносин із працівниками під час ліквідації підприємства;
  • як скласти та подати останню податкову звітність платнику податку на прибуток та ПДВ, фізособі-підприємцю на загальній системі оподаткування та платнику єдиного податку першої – третьої груп, а також єдиннику четвертої групи.

Спецпроєкт буде корисний керівникам, фіндиректорам, бухгалтерам та аудиторам.

Для ознайомлення зі Спецпроєктом не забувайте вводити свій логін та пароль або оформити передплату.

З питань придбання звертайтеся за тел. +38(044) 334-62-70

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Cпецпроєкти»

Спецпроєкт - це відібрана інформація по окремій темі. Освітлена з декількох сторін: бухгалтер, директор, юрист і представники держ. влади. Теми спецпроекту підбираються виходячи з ваших питань на консультаційну лінію.

2700 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали