Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Спецпроєкт «Фінансова звітність як результат облікової політики та її роль в управлінні підприємством»

17.04.2019 3776 4 15

1 из 1

Шановні колеги та партнери!

Невизначеність — нова реалія часу, яку бізнесу потрібно прийняти за аксіому.

У час глобальних змін основною метою бізнесу виступає позитивний фінансовий результат. Для того, щоб прийняти якісно правильні рішення потрібно глобально мислити. Тому постає питання необхідності аналітичного аналізу інструменту управління.

Тема нашого спецпроекту: «Фінансова звітність як результат облікової політики та її роль в управлінні підприємством» зумовлена вашими багаточисельними зверненнями та нашим бажанням бути на сторожі ваших інтересів.

Всі знають, що прибуток — це найбільш узагальнюючий показник оцінки ефективності діяльності.

Саме по прибутковості оцінюється спроможність бізнесу виконувати зобов'язання перед бюджетом та контрагентами, а також можливість здійснювати подальшу господарську діяльність.

Ті, хто отримував наші розсилки раніше пам'ятає девіз: обізнаний, значить озброєний. Ми хочемо озброїти вас знаннями, які відкриють вам перспективи у вашій діяльності: це і прибуток підприємства, і висока рентабельність, і маржа, і конкурентоспроможність.

Запропонований нами аналіз формування фінансового результату та визначення впливу фінансової звітності з урахуванням співвідношення ризиків та доходів на поліпшення бізнес-клімату в перспективі сприятиме не тільки отриманню аналітичної інформації а й ефективному управлінню діяльністю вашого підприємства.

Інноваційний чинник спецпроекту забезпечить конкурентоспроможність та довгострокову результативність вашого підприємства.

Спецпроєкт зацікавить керівників підприємств, бухгалтерів, економістів, фінансистів.

Також вам може бути цікавим спецпроєкт «Облікова політика підприємства в деталях».

Для ознайомлення зі Спецпроєктом не забувайте вводити свій логін та пароль або оформити передплату.

Візьміть свій ключ до УСПІХУ!

1 из 1

З питань придбання звертайтеся за тел. +38(044) 334-62-70

Кращі матеріали