• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Набрала чинності Процедура встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

ред. Uteka.ua

15.08.2016 117 0 0

Процедуру встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, затверджену постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31.03.16 р. № 529 Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води , 12 серпня офіційно оприлюднено в «Офіційному віснику України» за № 61, ст. 2109.

Ця Процедура набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Процедура забезпечує прозорість встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, підстав для їх зміни, вимог до оформлення заяви про встановлення відповідних тарифів, порядку та строків розгляду заяв виконавця послуг, переліку документів, що додаються до заяви та виконання вимог Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг».

При цьому втрачає чинність постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 20.06.2014 № 766 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

Постанову № 529 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.07.2016 за № 992/29122.

Джерело: http://www.nerc.gov.ua/?news=5312

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали