Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Водіїв планують штрафувати навіть за незначне перевищення швидкості

Редакція

29.03.2016 250 0 0

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4275 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління у сфері організації та безпеки дорожнього руху".

Проектом запропоновано створення окремого органу, який відповідатиме за координацію діяльності центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері дорожнього руху та його безпеки.

Шляхом внесення змін у ст. 3 Закону України «Про дорожній рух» проектом визначено основні засади діяльності такого органу, його структуру, місце у системі виконавчих органів влади,  джерела фінансування та ін.

Запропоновано доповнити Закон України «Про дорожній рух» новою статтею 52-4, в якій визначити основні повноваження Національного агентства з питань організації та безпеки дорожнього руху.

Окрім цього, пропонується обмежити максимально допустиме перевищення швидкості з якого наступає адміністративна відповідальність з 20 кілометрів до 5 кілометрів.

У пункті 3 перехідних положень до законопроекту з метою оптимізації повноважень у сфері безпеки дорожнього руху запропоновано передати до Національного агентства з питань організації та безпеки дорожнього руху повноваження окремих структур Міністерства інфраструктури України,  Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров’ я України.

Джерело: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/we...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали