• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Внесено зміни до Закону "Про телебачення і радіомовлення"

Редакція

15.09.2016 178 0 0

Президент підписав Закон від 17.05.16 р. № 1364-VIII "Про телебачення і радіомовлення" щодо визначення передач європейського виробництва".

Документом вносяться зміни до ст. 28 Закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо визначення передач європейського виробництва.

Законом уточнено, що ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами:

- передачі європейського виробництва, а також США та Канади повинні становити не менше 70 % загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 % загального тижневого обсягу мовлення - передачі українського виробництва;

- у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50 % загального щотижневого обсягу мовлення.

Для цілей вищевказаних положень передачею європейського виробництва вважається передача, створена однією або декількома юрособами - резидентами держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

До передач європейського виробництва також належать передачі, створені на замовлення юросіб - резидентів держав, що ратифікували Конвенцію, за умови що безпосереднім виробником таких передач є особи - резиденти таких держав.

Якщо передача створена на замовлення або за участю однієї або декількох юросіб - резидентів держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором та/або державою-окупантом, вона не може вважатися передачею європейського чи українського виробництва.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали