• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Внесено зміни до Порядку держреєстрації нерухомості

ред. Uteka.ua

14.09.2016 178 0 0

Уряд прийняв постанову від 08.09.16 р. № 594 "Про внесення зміни до пункту 12 Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

З метою протидії рейдерству та запобігання шахрайським діям у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також удосконалення процедури державної реєстрації речових прав, Урядом внесено зміни до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127, в частині зобов'язання державних реєстраторів у разі проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно на підставі рішення суду використовувати відомості Єдиного державного реєстру судових рішень.

У цих випадках державний реєстратор повинен буде в обов'язковому порядку перевіряти наявність у зазначеному реєстрі поданого рішення суду та його зміст.

Очікується, що запропоновані зміни мають запобігти обігу підроблених документів, створять додаткові гарантії захисту прав та законних інтересів власників нерухомого майна та сприятимуть підвищенню рівня довіри населення до діяльності державних органів.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали