• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

В Україні з'явиться реєстр осіб, що провалили іспит в адвокати

ред. Uteka.ua

07.07.2016 429 0 0

РАУ прийняла рішення від 13.06.16 р № 162 "Про облік на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України інформації про здачу/не здачу особами кваліфікаційного іспиту ".

Так, Рада адвокатів України розпорядилася здійснювати на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України облік інформації про здачу/не здачу особами кваліфікаційного іспиту.

На виконання такого рішення РАУ секретаріат НААУ, РАУ має сформувати на сайті НААУ в окремій рубриці «Доступ до професії. Здача кваліфікаційного іспиту» електронний реєстр осіб, які здали/не здали кваліфікаційний іспит.

В цей реєстр в алфавітному порядку будуть вносити інформацію про прізвище, ім'я та по батькові особи, яка здала/не здала кваліфіспит, номер і дату відповідного рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону і свідоцтва про складання іспиту.

Відповідний реєстр буде відкритим і загальнодоступним на сайті НААУ.

Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів в свою чергу повинні забезпечити спрямування в Секретаріат НААУ, РАУ відповідної інформації про здачу (не здачу) особами кваліфіспиту разом зі скан-копіями відповідних рішень і свідоцтв про здачу іспиту протягом 5 робочих днів з дня їх прийняття для внесення зазначеної інформації до реєстру.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали