Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

До порядку реєстрації ПН/РК плануються зміни

Редакція

21.08.2017 158 0 0

Мінфін повідомляє про оприлюднення проекту Закону «Про внесення змін до статті 201 Податкового кодексу України щодо  реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – проект Закону).

Проект Закону у розроблено відповідно до пункту 201.16 статті 201 розділу V Податкового кодексу України з метою забезпечення додержання прав, законних інтересів та рівних умов платників податків під час застосування положень Податкового кодексу України у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Так, пропонується встановити, що податкова накладна/розрахунок коригування, реєстрацію якої в ЄРПН було зупинено, реєструється у день настання, зокрема, такої події:

- не прийнято рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних   та/або не надіслано таке рішення платнику податку у термін, визначений абзацом сьомим підпункту 201.16.3 цього пункту.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту Закону надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою:

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 Міністерство фінансів України, e-mail: www.AFedoseeva@minfin.gov.ua

Джерело: https://www.minfin.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали