• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

В першому читанні прийнято Закон про ТОВ

ред. Uteka.ua

21.12.2016 603 0 0

Верховна Рада прийняла в першому читанні та готує до другого Закон "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" (законопроект № 4666).

При розробці проекту ставилася мета забезпечити виконання вимог юридичної техніки щодо внесення змін до законодавства, які випливають із проекту закону, безпосередньо самим законом. З огляду на це, основний зміст Прикінцевих та перехідних положень зводиться саме до змін до чинних законодавчих актів.

Зміни, що вносяться, можна поділити на кілька основних груп:

- зміни, що передбачають усунення дублювання та суперечностей між чинними актами законодавства та Законом України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”. З точки зору законодавчої техніки недопустимим є дублювання норм у різних законодавчих актах, чи то дослівне, чи то шляхом переказу «своїми словами», оскільки це створює загрозу виникнення неузгодженості у законодавстві та посилює законодавчу ентропію;

- зміни, що спрямовані на усунення невиправданих обмежень в діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, вдосконалення правових механізмів захисту учасниками своїх прав та законних інтересів, формування атмосфери взаємної довіри між учасниками, наближення українського корпоративного законодавства до стандартів розвинутих країн та вимог Європейського Союзу, удосконалення загального законодавства, що впливає на корпоративне право.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали