• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

До Кабміну можна буде подати електронну петицію

Редакція

26.07.2016 156 0 0

Уряд прийняв постанову від 22.06.16 р. № 457 Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кабінету Міністрів України .

Документом визначено механізм розгляду такої електронної петиції для налагодження активної комунікації між владою і суспільством з важливих питань функціонування і розвитку держави.

Громадяни можуть звертатися з петиціями до Кабміну з питань, що належать до його компетенції, безпосередньо через Урядовий портал або через веб-сайт громадського об'єднання, яке здійснює збір підписів громадян на підтримку петиції.

Автор (ініціатор) петиції, як і громадяни, які бажають її підписати, повинні ідентифікуватися на сайті (зокрема, за допомогою Bank-ID, SMS, ЕЦП чи інших методів ідентифікації, передбачених відповідними сайтами).

Петиція публікується на Урядовому порталі протягом 2 робочих днів з дня направлення її автором (ініціатором). Дата опублікування петиції на Урядовому порталі, сайті громадського об'єднання є датою початку збору підписів громадян на її підтримку.

Петиція розглядається за умови збору на її підтримку не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування. Розгляд петиції здійснюється невідкладно, але не більше ніж протягом 10 робочих днів з дня опублікування інформації про початок її розгляду.

Не пізніше наступного робочого дня після закінчення терміну розгляду петиції на Урядовому порталі у відповідному розділі публікується оголошення з відповідним обґрунтуванням щодо підтримки чи не підтримки петиції.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали