Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено Ліцензійні умови провадження госпдіяльності з виробництва електроенергії

Редакція

29.03.2017 568 0 0

НКРЕКП прийняла постанову від 22.03.17 р. № 309 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії".

Ці Ліцензійні умови встановлюють вичерпний перелік документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, а також визначають вичерпний перелік вимог, умов і правил, обов'язкових для виконання під час провадження ліцензованої діяльності.

Діяльність з виробництва електричної енергії суб'єктів господарювання підлягає ліцензуванню, якщо величина встановленої потужності електрогенеруючого обладнання складає 5 МВт та більше, або суб'єкт господарювання має намір продажу електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії або когенераційною установкою (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), на Оптовому ринку електричної енергії України незалежно від встановленої потужності об'єкта електроенергетики.

Ліцензіати, які провадять господарську діяльність з виробництва електричної енергії, повинні привести свою господарську діяльність у відповідність до вимог цієї постанови та подати до НКРЕКП документи і відомості, визначені ч. 3 ст. 15 Закону "Про ліцензування видів господарської діяльності", протягом 3-х місяців з дня офіційного опублікування цієї постанови.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали