• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено форми статзвітів №5-ЗЕЗ та №14-ЗЕЗ

ред. Uteka.ua

28.07.2017 263 0 0

Держстат прийняв наказ від 21.07.2017 р. № 190 «Про затвердження форм державних  статистичних спостережень № 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" та № 14-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу" зі статистики зовнішньої торгівлі товарами».

Затверджено форми державних статистичних спостережень зі статистики зовнішньої торгівлі товарами та вводятся у дію, починаючи:

1) зі звіту за січень 2018 року – № 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування";

2) зі звіту за І квартал 2018 року – № 14-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу".

Форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, поширюються:

1) № 5-ЗЕЗ – на всіх юридичних осіб, які здійснюють експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування;

2) № 14-ЗЕЗ – на всіх юридичних осіб, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність та мають ліцензію на право перевезення пасажирів і вантажів транспортними засобами.            

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали