• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено Порядок внесення відомостей про об'єм видобутих підземних вод

Редакція

19.04.2016 820 0 0

Мінприроди прийняло наказ від 23.03.16 р. № 110 "Про затвердження Порядку внесення відомостей про об'єм видобутих підземних вод водокористувачами до автоматизованої системи обліку видобутих підземних вод".

Цей Порядок є обов'язковим до виконання всіма юридичними та фізичними особами - підприємцями, які є власниками або користувачами земельних ділянок, у межах яких розташовані та експлуатуються артезіанські свердловини, та в установленому законодавством порядку отримали спеціальний дозвіл на користування надрами та/або дозвіл на спеціальне водокористування.

Автоматизована система обліку видобутих підземних вод є комплексом програмно-технічних і телекомунікаційних засобів, що забезпечують збирання, оброблення, накопичення, проведення аналізу, збереження та відображення відомостей про об'єм видобутих підземних вод на підставі відомостей, що надійшли від водокористувача. Водокористувач надає відомості із засобів вимірювання об'єму видобутих підземних вод або обладнання для автоматичної передачі даних, підключених до автоматизованої системи обліку.

Наказ Мінприроди від 23.03.16 р. № 110.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали