Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Затверджено порядок роботи телефону довіри в Держаудитслужбі

Редакція

16.11.2016 189 0 0

15 листопада набув чинності наказ Державної аудиторської служби України від 04.10.16 р. № 101 "Про затвердження Порядку функціонування телефону довіри в Госаудитслужбе і її міжрегіональних територіальних органах".

Порядок визначає послідовність дій посадових осіб Держаудитслужби і її міжрегіональних територіальних органів (офісів) при отриманні, обліку та обробки інформації, що надходить від фізичних осіб.

Телефон довіри функціонує для:

- надання інформації щодо повноважень Держаудитслужби;

- забезпечення оперативного реагування на порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольними установами;

- виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності), рішень посадових осіб Держаудитслужби і офісів.

При прийнятті повідомлень заявнику запропонують надати інформацію про себе (ПІБ), суть подій, що стали причиною звернення, іншу інформацію, що має суттєве значення для вирішення конкретного питання. При цьому незгода заявника надати інформацію про ПІБ не є підставою для відмови у прийнятті повідомлення.

В залежності від отриманої інформації будуть прийматися відповідні заходи.

Функціонування телефону довіри " забезпечується щодня в робочий час згідно режиму роботи Держаудитслужби, офісів. Номер телефону довіри Держаудитслужби - (044) 425-38-18. Номери телефонів офісів можна дізнатися на стендах за місцем їх знаходження та на офіційному веб-сайті Держаудитслужби.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали