• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено План перевірок органів ліцензування

ред. Uteka.ua

29.09.2016 143 0 0

Наказом Державної регуляторної служби України від 19.09.16 р. № 62 затверджено План перевірок додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування.

У IV кварталі 2016 року перевірять Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, Міністерство охорони здоров’я України, Івано-Франкіську обласну державну адміністрацію, Львівську обласну державну адміністрацію.

Нагадаємо, що ДРС є спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування і за наявності письмового звернення від бізнесу Служба може проводити позапланові перевірки органів ліцензування щодо порушення вимог законодавства у сфері ліцензування. Повідомлення у письмовій формі підприємці можуть надіслати за адресою: 01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11. 

Крім того, позапланові перевірки ДРС може проводити у разі видання розпорядження про усунення порушень законодавства у сфері ліцензування з метою перевірки його виконання органом ліцензування; рішення Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування про необхідність проведення перевірки додержання певним органом ліцензування законодавства у сфері ліцензування; за дорученням Кабінету Міністрів України.

Джерело: http://www.dkrp.gov.ua/info/5375

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали