Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено новий договір про подання електронних документів до Фонду соцстраху

01.09.2020 260 0 0

Аби мати можливість подавати до Фонду соцстраху електронні документи, зокрема, заяви-розрахунки на виплату лікарняних та декретних, роботодавці повинні укладати із відділеннями робочого органу виконавчої дирекції Фонду соцстраху відповідний договір.

Наказом виконавчої дирекції Фонду соцстраху від 26.08.2020 р. № 415-од примірний договір щодо подання електронних документів затвердили у новій редакції. Внесені зміни приводять договір у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Раніше укладені договори про подання електронних документів залишаються чинними і їх не треба переоформлювати.

Дія вказаного договору поширюється на заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами із постанови правління Фонду соцстраху від 19.07.2018 р. № 12.

Враховуйте, що подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. При поданні документа в електронному вигляді із застосуванням ЕЦП (КЕП), роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались виплати, зберігаються у страхувальника.

www.fssu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали