Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Удосконалено Положення про порядок видачі НБУ індивідуальних ліцензій на використання інвалюти як засобу платежу

Редакція

19.09.2016 161 0 0

З метою вдосконалення власних нормативно-правових актів Нацбанк постановою від 14.09.16 р. № 385 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

Документом внесено зміни до Положення про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на використання іноземної валюти на території України як засобу платежу.

Змінами передбачено скорочення переліку документів, необхідних для отримання ліцензії. Так, із Положення виключено норму, згідно з якою для отримання ліцензії заявники повинні були подавати Нацбанку виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та довідку про взяття на облік як платника податків.

Крім цього, постановою внесено зміни до Положення про відкриття та функціонування кореспондентських рахунків банків - резидентів та нерезидентів в іноземній валюті та кореспондентських рахунків банків-нерезидентів у гривнях, Правил вивезення з України і ввезення в Україну уповноваженими банками національної та іноземної валюти, банківських металів, бланків чеків та Положення про переміщення цінних паперів через митний кордон України.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали