Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Вдосконалено порядок надання банкам генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій

Редакція

29.05.2017 141 0 0

Нацбанк прийняв постанову від 24.05.2017 № 40 "Про затвердження Змін до Положення про порядок надання банкам і філіям іноземних банків генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій".

Зокрема, Положення доповнено розділом, яким визначається порядок розгляду Нацбанком документів, що подані банком для отримання дубліката генеральної ліцензії.

Крім цього, визначено, що копії документів, які подаються до Нацбанку для отримання генеральної ліцензії (дубліката генеральної ліцензії), мають засвідчуватися банком у встановленому законодавством України порядку.

Банк здійснює оплату за розгляд пакета документів щодо надання генеральної ліцензії (щодо видачі дубліката генеральної ліцензії) у розмірі, установленому нормативно-правовими актами Нацбанку з питань тарифів на послуги з реєстрації та ліцензування, що надаються Нацбанком.

Послуга за цим Положенням є наданою, а плата за розгляд пакета документів для отримання генеральної ліцензії (за видачу дубліката генеральної ліцензії) не підлягає поверненню, якщо після розгляду пакета документів Нацбанком було прийняте рішення про надання чи відмову в наданні банку генеральної ліцензії (про видачу чи відмову у видачі дубліката генеральної ліцензії) або якщо пакет документів щодо надання генеральної ліцензії (видачі дубліката генеральної ліцензії) було повернуто заявнику згідно з цим Положенням.

Постанова набирає чинності з 15 червня 2017 року.

24052017_40.pdf

Відкрити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали