• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зменшення тиску на бізнес: проєкт ВРУ

11.09.2019 334 0 0

Законопроект № 1080 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес».

Законопроект спрямований на усунення практики застосування статті 205 КК України як інструменту зловживань і способу, що не відповідає цілі кримінальної відповідальності. Запропоновано виключити зазначену статтю, по якій визнається кримінально караним створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою приховування незаконної діяльності або здійснення видів діяльності, щодо яких існує заборона.

Також передбачено підвищити розмір сум фактичного ненадходження до бюджету податків, зборів та інших обов'язкових платежів для встановлення наявності ознак складів кримінальних правопорушень, передбачених ст. 212 КК.

Примітка до ст. 212 КК запропоновано викласти так: під значним розміром коштів слід розуміти суми податків, зборів і інших обов'язкових платежів, які в три тисячі і більше разів перевищують установлений законодавством НМДГ, під великим розміром коштів слід розуміти суми податків, зборів і інших обов'язкових платежів, які в і п'ять тисяч і більше разів перевищують установлений законодавством НМДГ, під особливо великим розміром коштів слід розуміти суми податків, зборів, інших обов'язкових платежів, які в сім тисяч і більше разів пре перевищують встановлений законодавством нмдг.

В абзаці першому частини третьої статті 216 КПК відповідно цифри 205 запропоновано виключити.

iportal.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали