Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Віддалену роботу пропонують законодавчо врегулювати

11.09.2020 89 0 0

Депутати пропонують врегулювати дистанційну і надомну форми роботи

Група народних депутатів пропонує законодавчо врегулювати дистанційну і надомну форми роботи. Про це йдеться в законопроекті №4051на офіційному сайті парламенту.

У парламентському комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів вважають, що в нинішніх умовах пандемії і сучасного рівня діджіталізаціі необхідно забезпечити співробітникові можливість офіційно поєднувати будь-які види роботи - в звичайному режимі, дистанційно і на домашніх умовах.

Згідно із законопроектом роботодавець повинен оповістити співробітника про перехід на дистанційну або надомну форму роботи за два місяці.

При цьому роботодавець зобов'язаний забезпечити точний облік відпрацьованого часу і ефективний контроль за раціональним використанням робочого часу.

При будь-якій формі роботи співробітник повинен не тільки знати свої обов'язки і права, а й бути частиною життя колективу, щоб виконувати всі корпоративні стандарти і отримуючи правильну мотивацію.

Перш за все завдяки врегулюванню віддаленої роботи співробітники стануть більш захищеними з правової точки зору.

Також можливість вибрати форму роботи підвищить стресостійкість співробітників, допоможе продовжити кар'єру працюючих мам і людей будь-якого віку.

Дистанційна форма роботи стане каталізатором для багатьох компаній до подальшої діджіталізаціі своєї діяльності, а також поліпшить екологічну політику компаній.

Крім цього, віддалена організація роботи багато в чому знизить витрати як роботодавців, так і співробітників.

iportal.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали