Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

З 8 листопада працівники, які підлягають обов'язковій вакцинації і не вакциновані, будуть відсторонені від роботи

26.10.2021 699 0 1

Працівники, які підлягають обов’язковій вакцинації і не вакциновані від коронавірусу, повинні бути відсторонені від роботи з 8 листопада.

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів №1096 від 20 жовтня.

Згідно з постановою, керівники державних органів та підприємств повинні забезпечити контроль за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти коронавірусу працівниками і держслужбовцями, обов’язковість щеплень яких передбачена переліком, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я №2153 від 4 жовтня.

Ті працівники та держслужбовці, які відмовилися або ухиляються від проведення обов’язкових щеплень проти коронавірусу (крім тих, які надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації), повинні бути відсторонені від роботи.

Ця норма набирає чинності з 8 листопада. Відсторонення працівників здійснюється шляхом видання указу чи розпорядження керівника держоргану, держслужби, підприємства, установи, організації. Відсторонення діє до усунення причин, які до нього привели.

Згідно з наказом МОЗ від 4 жовтня, обов’язковій вакцинації підлягають

  • працівники органів виконавчої влади та навчальних закладів.
  • Не вакциновані працівники будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

МОЗ має намір розширити перелік професій і організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали