Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

З 1 жовтня стартує пілотний проект із запровадження електронних земельних торгів

Редакція

19.09.2017 241 0 0

Кабмін прийняв постанову від 21.06.2017 N 688 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення".

Документом прийнято рішення стосовно реалізації з 1 жовтня 2017 р. по 20 червня 2018 р. пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, що забезпечують здійснення повноважень щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

Крім того, постановою передбачається здійснення заходів, спрямованих на впровадження системи зберігання та захисту даних Blockchain при проведенні електронних земельних торгів та у роботі Державного земельного кадастру.

Прийняття документа дозволить створити сучасну, прозору і дієву систему проведення земельних торгів, що забезпечить підвищення рівня прозорості та публічності під час формування та реалізації державної земельної політики.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали