Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Регулятор визначив порядок виконання банками вимоги НБУ на списання коштів в інвалютах та банківських металів

Редакція

13.06.2016 197 0 0

Правління Національного банку України 7 червня 2016 року прийняло постанову № 340 “Про внесення Змін до Положення про порядок виконання банками документів на переказ, примусове списання і арешт коштів в іноземних валютах та банківських металів” (далі – постанова № 340).

Постанова № 340 визначає порядок виконання уповноваженим банком вимоги Національного банку України на списання коштів в іноземних валютах та банківських металів у безспірному порядку з кореспондентського рахунку банку-боржника.

Згідно зі змінами до Закону України “Про Національний банк України” (стаття 73) регулятору надано право списувати з рахунків банків в безспірному порядку заборгованість банку-боржника перед Національним банком України, основану на здійсненому рефінансуванні.

У зв’язку з цим Положення про порядок виконання банками документів на переказ, примусове списання і арешт коштів в іноземних валютах та банківських металів, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 28 липня 2008 року № 216 доповнено новою главою, у якій визначений порядок виконання уповноваженим банком вимоги Національного банку на списання коштів в іноземних валютах та банківських металів у безспірному порядку.

Постанова № 340 набирає чинності з 11 червня 2016 року.

Джерело: http://www.bank.gov.ua/control/uk/pub...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали