Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Розповсюдження та рекламу електронних сигарет плануюють заборонити

Редакція

13.06.2016 590 0 0

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 2697 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розповсюдження та реклами електронних сигарет (цигарок)".

Законопроектом № 2697 пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення, Закони України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», «Про рекламу» положеннями, які забороняють продаж електронних сигарет неповнолітнім, а також рекламу електронних сигарет та передбачають адміністративну відповідальність за рекламу та продаж цієї продукції неповнолітнім особам.

З цією метою пропонується визначити на законодавчому рівні поняття «електронна сигарета (цигарка) - портативний електричний продукт, який включає в себе послідовно з’єднані картридж з рідиною, дозатор-розпилювач (випарник) і акумулятор та використовується як персональний інгалятор для випаровування рідкого розчину в аерозольний туман, що імітує акт куріння тютюну».

Відповідні зміни передбачається внести до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Прийняття проекту закону дозволить зменшити негативний вплив дії отрутних речовин, які містяться в електронних сигаретах, на здоров’я неповнолітніх та створить передумови зниження рівня залежності і звикання населення до електронних сигарет.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали