Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Рада розгляне питання про скасування плати за транспортування газу

10.02.2021 9455 2 20

У Верховній Раді зареєстровано проект Постанови «Про скасування плати за транспортування газу і передачі газотранспортних систем у власність територіальних громад» (рег. № 5018 від 04.02.2021).

Даний проект пропонує скасувати плату за транспортування газу для побутових споживачів і передати газотранспортні системи у власність територіальних громад, крім систем, побудованих на кошти приватних осіб і перебувають у приватній власності, а також крім газотранспортних систем, що мають національне стратегічне значення.

Реалізація цього проекту дозволить знизити вартість газопостачання для побутових споживачів і надалі територіальним громадам через свої органи місцевого самоврядування вирішувати питання експлуатації газопостачальних систем.

Якщо Постанова візьмуть, то Кабінет Міністрів України протягом 2 місяців повинен буде визначити:

  • перелік газотранспортних систем, що мають національне стратегічне значення і не підлягають передачі у власність територіальних громад;
  • перелік газотранспортних систем, що підлягають передачі у власність територіальним громадам.

Крім того, Кабінет Міністрів України повинен буде протягом року забезпечити виконання постанови щодо передачі відповідних газотранспортних систем у власність територіальних громад.

iportal.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 2

Кращі матеріали