• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Рада бореться з контрабандою: обмежено ліміти на ввезення товарів без мит

ред. Uteka.ua

11.12.2017 123 0 0

Рада ввела нові ліміти на безоплатне ввезення товарів в посилках і при в'їзді в країну на авто, які повинні допомогти боротися з контрабандою

Верховна Рада схвалила нові обмеження на безмитне ввезення фізичними особами товарів в Україну. Поправки, які змінюють правила ввезення товарів в посилках і при в'їзді на автомобілі, депутати внесли в законопроект №6776-д про зміни до Податкового кодексу. Його Рада підтримала перед голосуванням за держбюджет-2018.

Якщо закон вступить в силу, українці зможуть протягом місяця отримувати три посилки з товарами з-за кордону вартістю до 150 євро кожна без сплати податків. Четверта, п'ята посилка і більш підлягатимуть оподаткуванню. Зараз фізособа протягом місяця може ввозити необмежену кількість посилок вартістю до 150 євро.

Закон також посилює ліміти на ввезення товарів з-за кордону у разі в'їзду на автомобілі для фізосіб, які були в іншій країні менше доби або ж в'їжджають в країну протягом трьох діб більше одного разу.

Раніше при кожному в'їзді в країну можна було без сплати податків провозити з собою товари на суму до 500 євро (вагою до 50 кг). Закон же пропонує зменшити суму товару до 50 євро, який можуть без сплати податків ввести фізособи, які були в іншій країні менше 24 годин або часто виїжджають і в'їжджають в Україну. Для тих українців, які були в іншій країні більше доби, ліміти не змінюються. Вони зможуть ввозити товарів на суму до 500 євро без сплати податків.

Закон також пропонує залишити без зміни ліміти на безмитне ввезення товарів при авіаперельотах (до 1 тис. євро).

Джерело: https://delo.ua/     

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали