Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Прийнято рішення щодо шести законопроектів у сфері оподаткування

Редакція

18.03.2016 272 0 0

Члени Комітету під час засідання 16 березня після тривалого обговорення законопроектів з питань спеціального режиму оподаткування у сфері сільського господарства підтримали в першому читанні прийняття за основу проектів законів "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників" № 3851-1, "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість" № 3810  та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств" № 3872.

Парламентарії розглянули у другому читанні проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання виробництва та обігу пива" № 2971-д.

За результатами розгляду ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект у другому читанні та в цілому в редакції Комітету.

Народні депутати також розглянули і рекомендують прийняти за основу проекти Законів "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи справляння судового збору" № 3552  та "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо регульованих ринків та деривативів)" № 3516.

Джерело: http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/12...

 

Принято решение о шести законопроектах в сфере налогообложения

Члены Комитета во время заседания 16 марта после длительного обсуждения законопроектов по вопросам специального режима налогообложения в сфере сельского хозяйства поддержали в первом чтении принятия за основу проектов законов "О внесении изменений в Налоговый кодекс по защите прав плательщиков налога на добавленную стоимость, в том числе сельхозтоваропроизводителей" № 3851-1, "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно защиты прав плательщиков налога на добавленную стоимость" № 3810 и "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины о приостановлении индексации нормативной денежной оценки земли в целях сохранения производственного потенциала отечественных предприятий" № 3872.

Парламентарии рассмотрели во втором чтении проект Закона "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно регулирования производства и оборота пива" № 2971-д.

По результатам рассмотрения принято решение рекомендовать Верховной Раде принять законопроект во втором чтении и в целом в редакции Комитета.

Народные депутаты также рассмотрели и рекомендуют принять за основу проекты законов "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования системы взимания судебного сбора" № 3552 и "О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины (относительно регулируемых рынков и деривативов)" № 3516.

Источник: http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/12...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали