Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Президент підписав Закон щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг

Редакція

01.12.2016 296 0 0

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг».

Документ зменшує адміністративні бар'єри при процедурі укладення зовнішньоекономічних контрактів, зарахування валютної виручки, а також бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Відтепер укладення зовнішньоекономічних договорів стане можливим не тільки в писемній, а і в електронній формі. Закон також закріплює заборону банкам вимагати переклад документів на українську мову, у разі якщо вони оформлені англійською, рахунок (інвойс) буде визнаватися первинним документом і може бути підписаний за допомогою особистого підпису, аналога власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

В Україні зараз будується конкурентоспроможна економіка, відзначено поліпшення інвестиційного клімату за рейтингом Doing business, зростання стабільності банківської системи, діє поглиблена і всеосяжна зона вільної торгівлі з найбільшим ринком світу.

Джерело: http://www.president.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали