• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Представлено текст Генеральної угоди на 2019-2021 роки

26.06.2019 645 0 0

Генеральну угоду уклали між всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців, всеукраїнськими об'єднаннями професійних спілок та Урядом. Діятиме вона упродовж 2019-2021 років, а набрала чинності з дня її підписання. Її текст презентувала Федерація профспілок України.

В додатках до Генеральної угоди віднайдете:

  1. Перелік організацій роботодавців, які входять до складу всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців.
  2. Перелік всеукраїнських об'єднань профспілок та їх членських організацій - суб'єктів Генеральної угоди.
  3. Перелік і розміри доплат та надбавок до тарифних ставок, окладів і посадових окладів працівників, підприємств, установ і організацій, що мають міжгалузевий характер (крім бюджетної сфери), для встановлення у галузевих (міжгалузевих), територіальних угодах та колективних договорах.

Норми Генеральної угода визначають, що на підприємствах, в організаціях небюджетної сфери незалежно від форми власності тарифну ставку робітника І розряду встановлюють відповідною галузевою (міжгалузевою), територіальною угодою та на їх основі колдоговором.

Для підприємств галузей, в яких не укладено галузеві угоди або положення укладених угод (згідно з реєстром, розміщеним на сайті Мінсоцполітики), не регулюють розмір тарифної ставки робітника І розряду. Її розмір встановлюють на рівні, що не менше як на 10% вище встановленого на законодавчому рівні розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

www.fpsu.org.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали