Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Надання відомостей про смерть фізосіб за новим Порядком

Редакція

14.12.2016 254 0 0

13 грудня набув чинності наказ Мін'юсту і Мінфіну від 29.08.16 р. № 793/2581/5 "Про затвердження Порядку надання відомостей про смерть фізичних осіб".

Цей Порядок визначає процедуру надання Міністерством юстиції України Державній службі фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг) відомостей про смерть фізичних осіб із зазначенням прізвища, імені, по батькові, громадянства, дат народження і смерті, місць народження і смерті, місця останнього проживання померлої особи, відомостей про вилучені документи у зв’язку з державною реєстрацією смерті.

Відомості щодо державної реєстрації смерті невпізнаних осіб не надаються. У разі встановлення особи такого померлого та внесення змін до актового запису про смерть такі відомості надаються Держфінмоніторингу за звітний період, у якому внесені зміни.

Інформаційні файли відомостей про смерть фізичних осіб (далі - інформаційні файли) формуються за даними Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі - Реєстр) за структурою, визначеною у додатку 1 до цього Порядку.

Інформаційні файли надаються Держфінмоніторингу щомісяця до 10 числа місяця, що настає за звітним, та містять відомості, внесені до Реєстру протягом звітного періоду.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали