• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд вивів податкову міліцію зі складу Державної податкової служби

26.09.2019 598 0 0

Кабмін 25 вересня прийняв постанову № 846 щодо розділення сервісної та правоохоронної функцій Державної податкової служби (ДПС).

Прийнятою постановою передбачено виключення у Державної податкової служби функцій з реалізації державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та з інших питань. Згадані функції у сфері правоохоронної діяльності продовжуватиме здійснювати Державна фіскальна служба, що припиняється у зв’язку з реорганізацією, до завершення здійснення заходів з утворення нового органу з розслідування фінансових злочинів.

Оскільки підрозділи податкової міліції будуть у складі ДФС, гранична чисельність співробітників ДПС буде зменшена. Передбачається, що в апараті Державної податкової служби може працювати не більше 1248 осіб, в територіальних органах - не більше 23 618 осіб (зараз - не більше 1618 і 28 252 осіб відповідно). Гранична чисельність апарату ДФС становитиме 370 осіб, територіальних органів - 4634 особи.

Державна фіскальна служба до часу утворення центральних органів виконавчої влади, зазначених у цьому пункті, має повний доступ до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків, інших реєстрів, банків і баз даних, ведення яких покладено законодавством на Державну податкову службу та Державну митну службу.

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали