• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд вніс зміни до Правил користування електроенергією для населення

ред. Uteka.ua

13.09.2016 405 0 0

Уряд прийняв постанову від 23.08.16 р. № 591 "Про внесення змін до Правил користування

електричною енергією для населення".

Докуменом внесено зміни до Правил користування електричною енергією для населення, якими:

- удосконалено та конкретизовано процедуру укладення договору про користування електричною енергією;

- конкретизовано технічні аспекти визначення потужності, яка має бути зазначена в договорі, у тому числі для випадків трифазного підключення;

- удосконалено та конкретизовано процедуру зміни споживача на об'єкті, у тому числі передбачено випадок врегулювання відносин за відсутності у споживача документів, що підтверджують право власності чи користування об'єктом на період оформлення спадщини;

- деталізовано процедуру облаштування обліку на об'єкті споживача як перший раз, так і в подальшому за необхідності модернізації чи заміни лічильників, пов'язаних із вибором споживачем тризонного чи двозонного тарифу або облаштування обліку для забезпечення розрахунків за вироблену з альтернативних джерел електричну енергію.

Також документом деталізовано процедуру зняття засобів обліку та визначення показів на початок та кінець розрахункового періоду, яким є календарний місяць.

Окрім цього, конкретизовано порядок розрахунків за електричну енергію, зокрема вимоги до оформлення платіжних документів.

Водночас удосконалено процедуру відключення за наявну прострочену заборгованість за спожиту електричну енергію. Зокрема, встановлено вимоги до попередження про відключення та визначено, за яких умов енергокомпанія має право його вручити споживачу. Документом визначено, що відключення не виконується у разі пред'явлення споживачем документів про оплату спожитої електричної енергії.

Зміни передбачені і в процедурі відновлення електропостачання. Так, скорочено строк поновлення для сільської місцевості з 7 до 5 робочих днів. Окрім цього, встановлено, що у разі відключення побутового споживача через заборгованість з нього не стягуються кошти за повторне підключення (електропостачання поновлюється після погашення заборгованості).

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали