• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд вніс зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи

ред. Uteka.ua

14.06.2017 190 0 0

Уряд прийняв постанову від 7 червня 2017 р. № 403 «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи».

Зазначений документ приведено у відповідність до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності".

Останнім, зокрема, передбачено, що експертизу проектів будівництва об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із значними наслідками (СС3), можуть здійснювати експертні організації недержавної форми власності, які відповідають критеріям, визначеним Мінрегіоном, за умови, якщо не менше 80 відсотків експертів працюють на постійній основі та наявні філії (представництва) у регіонах, на території яких реалізуються проекти будівництва.

Крім того, обов'язковій експертизі за всіма напрямами підлягають проекти будівництва об'єктів, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми наслідками (СС2), - III та IV категорії складності, та значними наслідками (СС3), - V категорій складності.

Таким чином прийнятим Урядом актом передбачено зміни до порядку проведення експертизи проектів будівництва об'єктів, виходячи із заміни понять категорії складності об'єктів будівництва на класи наслідків (відповідальності) та особливості проведення експертизи проектів будівництва комплексів (будов).

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали