• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд зменшив навантаження на орендарів держмайна

ред. Uteka.ua

10.11.2016 141 0 0

Уряд прийняв постанову від 02.11.16 р. № 783 "Деякі питання управління державним майном".

Рішення прийнято для призупинення тенденції до зменшення кількості договорів оренди державного майна, зменшення фінансового навантаження на орендарів, збільшення привабливості оренди державного майна та забезпечення стабільних надходжень державного бюджету від оренди.

Для досягнення цих цілей постановою пропонується запровадити тимчасовий знижувальний коефіцієнт до чинних у Методиці орендних ставок.

На підставі проведеного ФДМУ аналізу стану надходжень орендної плати в 2016 році знижувальний коефіцієнт пропонується запровадити на рівні 30%, тобто орендна ставка застосовуватиметься в розмірі 70% від визначеної Методикою величини.

Запропонований розмір знижувального коефіцієнта обумовлений серед іншого фактором знецінення національної грошової одиниці, що у свою чергу спричиняє збільшення вартості об'єктів оренди та втрати ними конкурентоздатності.

Запропонований стимулюючий механізм забезпечить лібералізацію орендних ставок протягом певного періоду та сприятиме активізації оренди у сегменті державної нерухомості та збільшенню кількості договорів оренди державного майна.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали