Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд скоригував порядок планування перевірок Держаудитслужбою

14.09.2020 131 0 0

Планувати державний фінансовий аудиту та інспектування будуть щоквартально, замість періоду в півріччя.

Також підставою для включення заходів з державного фінансового аудиту та інспектування до планів державного фінансового контролю виступатиме будь-яке звернення правоохоронних органів, юридичних і фізичних осіб.

Зміни внесли постановою КМУ від 09.09.2020 р. № 795 до Порядку планування заходів державного фінансового контролю органами державного фінансового контролю (постанова КМУ від 08.08.2001 р. № 955).

Прибрали і можливість скоротити строк аудиту за рішенням керівника органу Держаудитслужби або його заступника з одночасним внесенням змін до плану заходів державного фінансового контролю. Таким чином, оновили п. 12 Порядку проведення Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, затвердженого постановою КМУ від 10.08.2004 р. № 1017.

Окрім того, до повноважень Держаудитслужби додали, зокрема, планування заходів державного фінансового контролю за високоризиковими операціями на підставі результатів аналізу інформації щодо використання державних ресурсів.

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали