• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд переписав порядок надання спецдозволів на надра

03.03.2020 61 0 0

Кабмін постановою від 19.02.2020 р. № 124 виклав у новій редакції Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами. Окрім технічного редагування документ зазнав і низки змістовних змін. Зокрема, прописано новий вид діяльності, на який надаватиметься дозвіл (строком до п'яти років) - геологічне вивчення бурштиноносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ з подальшим видобуванням бурштину (промислова розробка родовищ).

Також урегульовано, що надання у користування ділянок надр, що містять корисні копалини місцевого значення, у районі проведення АТО/ООС, погоджуватиметься з обласними державними військово-цивільними адміністраціями.

Серед інших змін - зокрема, передбачено, що продовження строку дії дозволу на геологічне вивчення, геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку, може здійснюватися не більше одного разу, крім дозволів на геологічне вивчення, згідно з якими роботи виконуються виключно за кошти державного бюджету (нагадаємо, що раніше продовження строку дії дозволу на геологічне вивчення могло здійснюватися двічі).

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали